+371 29215652; +371 26112463

Matīsa iela 76 Rīga, LV-1009

Signalizācijas uzstādīšana

Mēs uzstādām dažādu veidu signalizācijas, sākot ar parastām signalizācijām, kam ir vienkāršs funkciju klāsts, līdz par visdrošākajām signalizācijām ar automātiskās palaišanas funkciju, GSM-GPS moduļiem, vai ar atgriezenisko saiti, kā arī signalizācijas ar dzinēja automātisku palaišanu pēc laika taimera.

Automašīnas signalizācijas kvalitāte daudzējādā ziņā ir atkarīga no uzstādīšanas meistara pieredzes, jo pat ļoti dārgu signalizāciju ir iespējams nepareizi uzstādīt, iestatīt nepareizus parametrus, tādējādi tā neveiks visu drošības funkciju. Mēs strādājam ar automašīnu signalizācijām, kuras esam paši pārbaudījuši un kurām zinām stiprās un vājās puses, kas palīdz to uzstādīšanā un tālākā ekspluatācijā klientiem.

Imobilaizeru uzstādīšana

Mūsu centrs Jums var piedāvāt dažus imobilaizeru modeļus ar to uzstādīšanas pakalpojumu. Imobilaizers ievērojami paaugstinās Jūsu aizsargsistēmas aizsargfunkcijas, kā arī var kalpot kā vienīgā pretaizdzīšanas iekārta Jūsu automašīnā. Imobilaizeri var darboties kopā ar jebkuru autosignalizāciju, tostarp arī ar automātisko palaišanu, un kalpot kā pārsega elektroniskā atslēga.

Mēs saviem klientiem piedāvājam tikai ilgstošā darba pieredzē pārbaudītus papildus imobilaizerus no pazīstamiem ražotājiem.