+371 29215652; +371 26112463

Matīsa iela 76 Rīga, LV-1009

Atpakaļskata kameras

Atpakaļskata kameras ir neaizvietojamas automašīnas novietošanā vai braucot atpakaļgaitā. Parasti video novērošanas iekārtas tiek uzstādītas pakaļējā buferī vai arī transportlīdzekļa bagāžas nodalījuma vākā. Signāls tiek raidīts caur vadiem uz jebkuru iekārtu, kas ataino video informāciju, kas atrodas salonā (piemēram, monitorā). Tumsā šīs iekārtas tiek apgaismotas, tādējādi nodrošinot pilnu skatījumu un novēršot automašīnu nejauši sadursmi, ceļa zīmju bojāšanu, garāmgājēju traumēšanu.

Uzstādāmo kameru tipi

Ieslēdzot automātiskā režīmā atpakaļgaitas pārnesumu, monitors aktivizēsies. Attālumu līdz objektam vadītājs viegli noteiks, vadoties pēc īpašas atzīmes ekrānā. Mūsu speciālisti veic divu tipu kameru montāžu: korpusa (uzstādāmas bagāžas nodalījuma vākā vai zem automašīnas aizmugures stikla) un iemontētās (uzstādāmas mašīnas pakaļējā buferī vai arī numura zīmes rāmī). Sliktas redzamības ceļa apstākļos, iekārtas neļaus veidoties „aklajām zonām”, tādējādi paaugstinot automašīnas vadīšanas drošību un samazinot negadījumu risku.

Multimediji

Gadījumā, ja Jūsu automašīna nekad nav bijusi aprīkota ar multimediju sistēmu, tāpat arī, ja tā vai tās atsevišķi elementi vairs neapmierina, tad ir iespējams to pārveidot. Jāatceras, ka dažādi iekārtu komplekti, kuri Jums ir iepatikušies ar skaņas kvalitāti un citiem parametriem, var pavisam citādi darboties Jūsu automašīnā, vai arī izrādīties nepiemēroti. Ja neatbilstošu auto sistēmu tomēr izdodas samontēt, laika un finansiālie tēriņi, iespējams, Jūs sarūgtinās. Pirms dārga aprīkojuma iegādes mēs piedāvājam konsultēties ar mūsu speciālistiem, un viņi palīdzēs Jums nekļūdīgi veikt izvēli, tāpat arī norādīs piemērotāko sistēmas sastādīšanas variantu.

Pāriesim pie daudz sarežģītākām variācijām. Automašīnu AV bloku modeļu skaits ir milzīgs, un tas ir populārs multimediju sistēmas tips, kuram var uzstādīt un pieslēgt dažādus papildu elementus. Parasti AV bloks sastāv no divām atsevišķām daļām, vienā atrodas monitors, DVD atskaņotājs un radio tjūneris, otrā- pastiprinātājs un TV- tjūneris. Šim sadalījumam ir jābūt, lai nepārslogotu vienīgo paneli ar veselu aprīkojuma kaudzi, otrs bloks tiek novietots bagāžas nodalījumā, zem sēdekļa vai nišā, kur arī izvietotas ciparu vai analogās ieejas/izejas perifērijas iekārtās. AV bloks ļauj multimediju sistēmai pieslēgt CD mainītāju, navigāciju vai citas iekārtas.

Monitora stiprināšanas varianti un to skaits ir jāapdomā savlaicīgi. Galvenais vai vienīgais ekrāns var tikt iebūvēts priekšējā panelī, saulessargā vai sēdekļa aizmugurē. Ja iegādājaties iebūvējamo monitoru bez konsultācijas ar speciālistu, parūpējieties par tam paredzētu ietvaru, tie bieži ir piemērojami papildus. Iebūvējamā ekrāna izvēlei ir jāpieiet ļoti rūpīgi, gadījumā ja tas nav paredzēts individuālam skatījumam, attēlam ir jābūt labam no dažādiem skatu punktiem, jo tā novietojumu mainīt pēc tam vairs nevarēs. Stiprinājumi pie priekšējā paneļa un griestiem ir universāli, tie ļauj mainīt skata leņķi un noņemt portatīvo monitoru. Izvēle paliek Jūsu ziņā.