+371 29215652; +371 26112463

Matīsa iela 76 Rīga, LV-1009

Auto skaņa

Audio komponentu piemeklēšana ir atkarīga no ieplānotā budžeta, kas paredzēts sistēmas izveidei, no tā kāda veida mūziku paredzēts klausīties, un protams, no meistara profesionalitātes.

Ir būtiski zināt dažādu ražotāju auto skaņas elektronisko komponentu modeļu virknes īpatnības, un arī katra auto specifiku, spēt pareizi izvēlēties komponentus topošajai sistēmai un profesionāli uzstādīt auto skaņas sistēmu automašīnā.

Automašīnas audiosistēmas izveidošana ir ļoti individuāla, un gatavu shēmu visiem dzīves gadījumiem nav.

Mēs piedāvājam pilnu spektru precēm un pakalpojumiem, saistītiem ar skaņas uzstādīšanu automašīnā. Tas nav tikai tradicionālais komplekts, kas sastāv no magnetolas un skandām. Lai izveidotu daudz sarežģītāku kompleksu, īpašniekam ir nepieciešams auto pastiprinātājs, sabvūferis, ieteicama būtu arī kvalitatīva automašīnas trokšņu izolācija.

Instalācijai ar midbasu podiju izgatavošanu, kurus uzstāda tieši uz durvju apšuvuma un kas palīdz akustikai izvērst savu potenciālu skaņas tembra spektram un skanējuma dispersijai, ir ļoti svarīga loma, lai radītu skaņas efektu līdzīgu skatuvei.

Līdztekus podijiem, tiek izgatavotas arī slēgtas vietnes midbasu skaļruņiem, kuri ļauj nodrošināt vienmērīgu skanējuma dispersiju un akustikas atdevi šajā apmērā, un tiek pielīdzināti mājas akustikas skanējumam. Tos var izgatavot arī zem sēdekļu un durvju variantos, bez tam daudzas problēmas atrisinās akustikas uzstādīšana „kick”- paneļos automašīnas aizmugures statņos.

Autoskaņas uzstādīšana (automagnetolas, skandas, pastiprinātāji, atpakaļskata kameras, DVD, monotori)

Mūsu sistēmu uzstādīšanas centrs Jums palīdzēs uzstādīt Jūsu automašīnā automagnetolas, skandas, sabvūferus, papildus pastiprinātājus. Uzstādīsim visu pēc standartiem, ņemot vērā to maksimālo veiktspēju. Mēs veicam audio aparatūras uzstādīšanu, sākot ar vienkāršām magnetolām, līdz pat HI-FI un HI-END klases sistēmām. Kā arī mēs uzstādām multimediju centrus, TV tjūnerus, atpakaļskata kameras, navigācijas sistēmas, automašīnu datorus utt.

Ierasti auto skaņas sistēmas uzstādīšana sākas ar galveno (vadošo) ierīci. Standarta DIN magnetolas uzstādīšana standarta DIN ligzdā parasti nerada jautājumus, sarežģītāk ir tad, ja ir nestandarta ligzda, piemēram, pusotra izmēra, vai arī 2DIN. Šajā situācijā mēs izmantojam īpašus pārejas moduļus, kuri ir veidoti konkrētiem auto modeļiem, vai arī tos izgatavojam pašu spēkiem, ko varam pielāgot salona interjeran, krāsojot vai apdarinot ar vispiemērotāko faktūras materiālu.

Skaņas kvalitātes uzlabošana

Pirmais, ko būtu nepieciešams veikt, lai uzlabotu skaņas kvalitāti Jūsu automašīnā- tā ir esošās galvenās (vadošās) ierīces (automagnetolas) nomaiņa. Dažos auto to izdarīt ir ļoti sarežģīti, nepārveidojot priekšējās konsoles dizainu. Štata automagnetolām nominālā izeja ir 15 vati, vairums gadījumos tām nav izvērstā parametriskā ekvalaizera. Automagnetolas nomaiņa pret labāku- ar augstiem skaņas kvalitātes rādītājiem, var pilnībā apmierināt Jūsu vajadzības, un iespējams Jūs pat nevēlēsieties visu akustikas nomaiņu. Tomēr, ja Jūsu vēlmes nebūs pilnībā apmierinātas, tad iesakām pilnu akustikas maiņu.

Tādējādi mēs rekomendējam nomainīt priekšējās skandas pret kvalitatīvākām, ar daudz izvērstākiem frekvenču parametriem. Tie var būt divkomponentu skaļruņi pieņemamā cenu diapazonā. Kā arī, lai gūtu papildus skaņas baudījumus, iesakām sabvūferi ar jaudas pastiprinātāju. Tas ievērojami uzlabos skanējuma kvalitātes līmeni, kā arī akustiskās sistēmas frekvenču un dinamisko diapazonu, un salona iekšējā veidolā nebūs manāmas nekādas izmaiņas.

Nākošā iespēja ir augstas kvalitātes, bieži vien ļoti dārgu dinamisko skaļruņu, no pasaulē atzītiem ražotājiem, uzstādīšana īpaši sagatavotās vietās, samontētās tieši Jūsu auto sabvūferim, kā arī jaudīgu mūsdienīgu ciparu pastiprinātāju un mūsdienīgu multimediju galveno (vadošo) iekārtu. Tas ievērojami uzlabos Jūsu auto skaņas kvalitāti, panākot augstas precizitātes skaņu (HI-FI).