+371 29215652; +371 26112463

Matīsa iela 76 Rīga, LV-1009

Ksenona uzstādīšana

Ksenona gaismas priekšrocības

Ksenona gaisma, pēc izstarojuma spektra, visvairāk pietuvinās saules gaismai, tāpēc ar to apgaismotie ceļa sektori ir labāk saredzami cilvēka acij, savukārt, gaismas intensivitāte divas un vairāk reizes ir augstāka par visām autobūvē izmantojamajām halogēnu spuldzēm. Taču šie nebūt nav visi ksenona spuldžu labumi. Ksenonan piemīt zems energopatēriņš (turpar 2 reizes salīdzinājumā ar pārējām spuldzēm), un tas nozīmē, ka samazinās noslodze automašīnas elektrosistēmai, kas gala beigās izraisa degvielas ekonomiju.

Maza spuldzes uzkaršana nodrošina ilglaicīgu kalpošanu. Ksenona spuldzē kvēl elektriskais loks intertā gāzē (šajā gadījumā ksenonā), nevis metālisks kvēldiegs kā halogēnā spuldzē.

Pateicoties mazajai optikas uzkaršanai, netīrumi nepaspēj nožūt un Jūs visu laiku braucat ar tīrām lampām, un tā ir arī drošība uz ceļa.

Jūs atliek tikai izvēlēties gaismas nokrāsu, un mūsu meistari uzstādīs Jums iepatikušos komplektu.

Ievērojama daļa CSN (apmēram 60%) notiek pateicoties sliktai redzamībai diennakts tumšajā daļā. Nelabvēlīgu laika apstākļu ietekme (migla, lietus, sniegs) vēl vairāk apgrūtina kustību un padara to īpaši bīstamu. Ievērojami paaugstināt drošību uz ceļa palīdz ksenona uzstādīšana. Ksenons- tā ir milzīga gaismas atdeve un redzamība, ekonomiskums, liels kalpošanas laiks, bet pats galvenais- augsta drošība un komforts uz ceļa. Gaismas plūsma, kuru izstaro ksenona spuldze, ar jaudu 35W, ir turpat trīs reizes intensīvāka, salīdzinājumā ar parasto standarta kvēlspuldzi ar 55W jaudu. Ceļa sektora apgaismes ģeometrija arī uzlabojas, jo lampas gaismas kūlis, aprīkots ar ksenona spuldzi, ir plašāks. Ir būtisks arī apstāklis, ka „ksenona” gaisma, pateicoties sava spektra sastāva īpašībām, ļauj vadītājam ieraudzīt objektus, kuri atrodas uz braucamās daļas un ceļa nomalē (ieskaitot ceļa zīmes), ievērojami lielākā attālumā. Ksenona spuldžu dienas gaismas kvalitāte ir vairāk piemērota cilvēka redzei. Viņš lēnāk nogurst un vada automašīnu ar lielāku pārliecību. Un tas nozīmē milzīgu uzvaru drošības ziņā.

Parkošanās radaru uzstādīšana

Noparkojot savu automašīnu pagalmā vai bērnu laukuma tuvumā, neviens nevar būt drošs par to, ka blakus aizmugurējam automašīnas buferim neparādīsies bērns. Viņu var neievērot, par gadījumā, ja Jūsu automašīnai ir plašs aizmugures skats, un Jums ir brīnišķīga mašīnas gabarītu izjūta. Parkošanās radaru uzstādīšana automašīnas aizmugures buferī, daudzos gadījumos pasargās pat pieredzējušu autovadītāju, ar lielu vadīšanas stāžu, no skrambām, nobrāzumiem, plaisām, kuras radušās atpakaļgaitas kustības laikā uzbraucot, piemēram, puķu dobei, vai arī caurulei, kuras gals izlīdis no zemes, kuras nav redzama, pateicoties to mazajiem izmēriem. Kā arī, parkošanās radarus ir vērts uzstādīt arī priekšējā buferī, kas mijiedarbībā ar aizmugurējo parkošanās radaru ievērojami atvieglos parkošanos lielveikala stāvvietā vai diennakts tumšajā laikā, un īpaši parkošanās radaru sistēmas aicinājums ir palīdz noparkot automašīnu vadītājiem- iesācējiem, kuri vēl nepārāk labi izjūt savas un blakus esošās automašīnas gabarītus. Var ilgi un gari runāt par šādu sistēmu uzstādīšanas lietderīgumu, taču vienkāršāk ir mums piezvanīt.