+371 29215652; +371 26112463

Matīsa iela 76 Rīga, LV-1009

Audiosistēmas

Mēs piedāvājam pilnu spektru precēm un pakalpojumiem, saistītiem ar skaņas uzstādīšanu automašīnā. Tas nav tikai tradicionālais komplekts, kas sastāv no magnetolas un skandām. Lai izveidotu daudz sarežģītāku kompleksu, īpašniekam ir nepieciešams auto pastiprinātājs, sabvūferis, ieteicama būtu arī kvalitatīva automašīnas trokšņu izolācija.

Videosistēmas

Multimedijas sistēmas instalācijas projekts būs izstrādāts netikai atkarībā no Jūsu finansiālajām iespējām, bet arī no tā iebūvēšanas ērtībām konkrētajā auto salonā.

Signalizācijas uzstādīšana

Laicīgi uzstādīta signalizācijas sistēma palīdzēs Jums saglabāt nervus un Jūsu auto. Izmantojiet mūsu uzņēmuma pakalpojumus un Jūsu auto piemeklēs un uzstādīs vispiemērotāko signalizācijas sistēmu.

Trokšņa izolācija automašīnā

Trokšņa izolācija automašīnā ir viens no galvenajiem komforta faktoriem un dārgo auto atšķibas iezīmēm. Zema līmeņa trokšņa izolācija rada ietekmi uz vadītāja nogorumu un uzmanību.

Auto tūnings

Protams, auto tūnings mūsdienās ir ļoti pieprasīts pakalpojums, kuru sniedz daudzums uzņēmumu visā pasaulē. Lieliski to apzinoties, mēs esam gatavi ieinteresēt klientu, nodrošinot kvalitatīvu palīdzību ērtā formātā.

Automašīnas elektroaprīkojuma remonts

Mūsu uzņēmuma pieredze ļauj samazināt turpmāko problēmu skaitu, saistītu ar elektroaprīkojumu, kā arī optimizēt neizbēgamās izmaksas, kuras iekļaujas tehniskās apkopes un elektroaprikojuma remotā.

Papildus iekārta

Papildus iekārtas uzstādīšana ir lieliska iespēja īpašniekam aprīkot savu auto maksimāli droši un komforti, pievienojot savam auto individuālas iezīmes.